REKUPERATORY

PRODUKCJA - SERWIS - MONTAŻ

NAJWYŻSZY KOMFORT
 CZYSTEGO POWIETRZA
W TWOIM DOMU

REKUPERATORY

NAJWYŻSZEJ
JAKOŚCI

NOWOŚĆ

Dotykowy Panel sterujący ułatwi intuicyjna obsługę urządzenia oraz pięknie wkomponuje się w nowoczesne wnętrze domu.

Atest higieniczny

Wszystkie nasze centrale posiadają atest higieniczny, poświadczający spełnienie wymagań higienicznych w budownictwie.
Wszystkie nasze centrale spełniają wymagania rządowego programu Czyste Powietrze.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Gwarancja najwyższej jakości

Nasze rekuperatory składane są z najlepszych podzespołów firm zachodnich – wymienniki przeciwprądowe aluminiowe, wentylatory prądu stałego oraz przemiennego niemieckiej firmy EBM-papst, siłowniki szwajcarskiej firmy Belimo. Wieloletnie doświadczenie i nowoczesne rozwiązania pozwoliły stworzyć produkt, który zaspokoi oczekiwania wymagającego klienta.

Najlepsza cena

Najlepsze na rynku pod względem jakości do ceny rekuperatory różnej wydajności – 350, 500 oraz 800 m3/h. Szybką i fachową usługę montażu klimatyzacji oraz wentylacji po atrakcyjnych cenach.

NIE WIESZ JAKI REKUPERATOR WYBRAĆ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

FAKTY I MITY REKUPERACJI

Jak to jest ze sprawnością?

Niektórzy podają, że ich rekuperatory mają sprawność ponad 90%. Jest to typowy chwyt reklamowy. Podając wartość sprawności należy podać przepływ powietrza, temperaturę zewnętrzną, wewnętrzną oraz wilgotność zewnętrzną i wewnętrzną, stosunek powietrza nawiewanego do wyciąganego. Bez podania tych wartości, (…)

Pobór prądu
i opłacalność?

Dla Inwestora ważny jest zarówno zakup rekuperatora wraz z instalacją jak i koszy eksploatacji i serwisu. Zakładając, że rekuperator ma wystarczyć na 20 lat koszty rozkładają się mniej więcej po połowie dla domku o powierzchni ok. 150 m2. Tutaj też niektórzy podają fantastyczne dane poboru prądu, tylko gdyby (…)

Jaki wybrać rekuperator?

Niniejsza porada nie ma na celu promowania naszych wyrobów, a jedynie dać ogólny pogląd na to czym kierować się przy wyborze rekuperatora. Uważamy bowiem, że Inwestor jest mądry i potrafi wybrać dla siebie najlepszy produkt, zakładając że (…)

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?