O nas

Firma JAN-GAZ działa na rynku od 1985 roku. W pierwszym okresie działalności produkowaliśmy kotły gazowe i automatykę do nich. Od lat 90 – tych zajmujemy się wentylacją z odzyskiem ciepła i klimatyzacją.

Pierwsze rekuperatory stworzone na własny użytek w latach 90 pracują po dzień dzisiejszy- oczywiście ich sprawność oraz automatyka w znacznym stopniu odbiega od dzisiejszych rozwiązań, jednakże są one potwierdzeniem zasad niezawodności, precyzji i solidności, którymi kieruje się nasza firma.

Wieloletnie doświadczenie, ciągłe udoskonalanie i rozwijanie produkowanych przez nas rekuperatorów, pozwoliło nam stworzyć produkt, który zadowoli nawet bardzo wymagającego klienta.

Nasza siedziba

Naszą pasją jest tworzenie nowych rozwiązań i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta, dlatego rok 2019 będzie rokiem nowości.

1. Technologia FLOWCONTROL- czyli automatyczne bilansowanie powietrza nawiewanego VS wyciąganego oraz bieżący odczyt wydajności.

2. Czujnik wilgotności i/lub dwutlenku węgla- Centrala sama dobiera prędkość wentylatorów w celu obniżenia stężenia dwutlenku węgla lub wilgotności.

Firma JAN-GAZ zlokalizowana jest w stolicy Podkarpacia.

Tu zatrudniamy

Tu produkujemy

Tu płacimy podatki

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?